Nowy singiel Bronki “Cisza” [PREMIERA]

„Cisza” to kolejny singiel Bronki, czyli Dominiki Szcześniak zapowiadający płytę “Bronka wczoraj_i_dziś”. U nas premierę medialną ma klip to tego utworu.

Bronka pochodzi z małej miejscowości Wojcieszków k. Łukowa. Młoda, niezwykle utalentowana wokalistka, która swoją karierę muzyczną zaczęła już w wieku 14 lat, wydając singiel “Nie jesteś sam”, emitowany w polskich rozgłośniach radiowych. Przez wiele lat działalności muzycznej odcisnęła już znaczące piętno w świecie muzyki. Założycielka zespołu “Soul Eyes”, z którym zdobyła wiele wyróżnień. Autorka tekstów oraz aranżacji.

fot. materiały promocyjne

W wolnych chwilach tworzy muzykę do spektakli teatralnych. Aktualnie jest songwriterką w Delphy Records oraz gitarzystką w prestiżowym kwartecie damskim, wykonującym akustyczne aranżacje. Współpracuje ze znanymi muzykami, między innymi muzykiem i producentem Patrickiem Multanem. Uczestniczka 5 odcinka pierwszej edycji programu“All together now” emitowanego w telewizji Polsat. Przez rodzinę oraz znajomych określana jako perfekcjonistka, z nieustannym uśmiechem na twarzy oraz  anielskim głosem.

W dniu 19 marca 2019 pojawił się jej pierwszy singiel „Po nieboskłonie”. Płyta “Bronka wczoraj_i_dziś” będzie składała się z dwóch części. Z historią wczoraj, na którą będą składały się utwory „Po nieboskłonie” i „Cisza” oraz dziś o tym już w najbliższym czasie.

Jej najnowszy singiel to jak sama mówi : „Cisza” to historia, który jest uczuciem braku. Jest niezwykle osobistą i intymną opowieścią. Często uciekamy, nie chcemy mówić o tym co trudne w relacji z drugim człowiekiem. Boimy się samotności, pustki, tego, że coś może się skończyć. Bojąc się tej niewiadomej co będzie dalej. Długo dojrzewałam, by móc ukazać w tym utworze swoją   bezsilność, że nie wszystko jest takie kolorowe jak sprzedaje nam dzisiejszy świat. Myślę, że jest dzięki takim ciszom, ma szanse narodzić się coś nowego, mimo, że jest to czasem dla nas trudne.  Jednak dzięki temu trudowi ma szanse narodzić się coś prawdziwego. Utwór dotyka bardzo głębi, którą często nie chcemy widzieć, wrażliwości, przed którą chcemy uciec, myśląc ,że tak będzie łatwiej.

Utwór „Cisza” dostępny jest od 10 września 2019 w dystrybucji cyfrowej na platformach:

– globalnych: YouTube, iTunes, Google Play, Apple Music, Spotify. Tidal, Deezer

– polskich: empik.com, Plus Music, PlayTheMusic, T-mobile

FB Bronki: https://www.facebook.com/BronkaOfficial/

 

Leave a Reply