Kuba Karaś i Jan-rapowanie we wspólnym utworze

“Jak chciałbym żyć” to utwór i teledysk stworzony przez Kubę Karasia (The Dumplings) i Jana-rapowanie w ramach drugiej odsłony kampanii młodych talentów. Tym razem artyści zachęcają do ciągłego poszukiwania, próbowania i odkrywania swoich talentów.

Projekt Talents to inicjatywa, której celem jest wspieranie młodych polskich artystów, a wybór zaproszonych do niej muzyków nie był przypadkowy. To indywidualiści, którzy podbili polską scenę muzyczną, a ich wspólnym mianownikiem jest ogromny talent i pasja! Tym projektem chcemy pokazać, że wielki talent nie zawsze idzie w parze z akceptacją otoczenia i popularnością. – mówi Katarzyna Węsławowicz, Area Head of Marketing – Wierzymy w to, że ważna jest odwaga do podążania za swoją pasją bez względu na opinie innych. Takich ludzi mocno wspieramy. I właśnie tacy są artyści, których zaprosiliśmy do współpracy.

fot. materiały promocyjne

W nowym kawałku Kuba po raz pierwszy śpiewa. Jak sam przyznaje: “Śpiewanie dla mnie to faktycznie jeszcze nowa rzecz, ale to nie znaczy, że nigdy o tym nie myślałem. Wokal jest jak instrument, któremu tak samo trzeba poświęcić czas i nauczyć się na nim „grać”, tak jak na gitarze, czy innym instrumencie.” Z kolej Jan nigdy wcześniej nie rapował do utworu, skomponowanego na żywych instrumentach. Pomimo to, udało im się nawiązać współpracę. Jak mówi Jan-rapowanie“Po pierwsze bardzo lubię Kubę. Po drugie jestem fanem zespołu The Dumplings i uznałem, że fajnie będzie zrobić coś z Kubą. Bardzo go cenię jako człowieka i artystę”. 

 

Leave a Reply