“Światłowstręt” – pierwszy autorski singiel DrySkulla i zapowiedź płyty

DrySkull – znany polski producent muzyczny – wydał swój pierwszy autorski singiel pt. „Światłowstręt”, który zapowiada całą płytę. Do utworu powstał teledysk.

Piosenka prezentuje się niezwykle klimatycznie. Alternatywna elektronika pogłębia nastrój rzetelnie skonstruowanej kompozycji. Łagodnie snujące się dźwięki ładnie współgrają z przekazem, który niewątpliwie ten utwór posiada. Za mastering “Światłowskrętu” odpowiada ENZU (udzielał się m.in. na płytach Flirtini i Otsochodzi), co także przełożyło się na jakość tego wydarzenia. Nie pozostaje nic więcej jak czekać na kolejne muzyczne odsłony DrySkulla.

fot. materiały promocyjne

Robert Krawczyk – znany w kręgu muzycznym jako DrySkull to – producent i kompozytor szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

Rodzimej publiczności znany jest głównie jako współproducent albumów MROZA: platynowego „Rollercoastera” i najnowszego „Aura”, którego premiera miała miejsce wiosną tego roku. Jego produkcje pojawiły się także na albumach takich artystów, jak: Afromental, Dawid Podsiadło/Sokół, Dwa Sławy, VNM, Pokahontaz.

“Światłowstręt” to pierwszy singiel zapowiadający solowy album DrySkulla pod tytułem “Od:Do”. Utwór opowiada o potrzebie kontaktu z drugim człowiekiem. To pierwszy z czterech singli, przygotowanych przez artystę w 2019 roku.

Piosenka dostępna jest na YouTube i w serwisach streamingowych.
Płyta “Od:Do” skupia się na komunikacji międzyludzkiej. Jako inspiracje DrySkull podaje “namacalnie odczuwalne ludzkie dobro”.

Singiel “Światłowstręt” na platformach cyfrowych: http://soundline.biz/DrySkullSwiatlowstret/

 

 

Leave a Reply