MIYO feat. Tymek – “Będzie lepiej”

Po chwilowej ciszy spowodowanej pracą nad nowym materiałem, jeden z najbardziej przebojowych duetów producenckich – MIYO powraca z nowym singlem. Gościnnie w kawałku pojawia się Tymek.


„Będzie lepiej” to niewątpliwie numer, który może namieszać na wszystkich wakacyjnych playlistach. Duet MIYO, który tworzy Michał Mafia Mike Nosowicz (Wet Fingers) i Jonatan Johny Black Chmielewski, do współpracy przy najnowszym singlu, zaprosił rapera Tymka, który obecnie bije rekordy popularności na YouTubie, w serwisach streamingowych, a także w komercyjnych stacjach radiowych (single “Język Ciała”, “80’s”). W poprzednich utworach mogliśmy usłyszeć Young Igiego oraz Merghaniego.

“Będzie lepiej” to utwór odprężająco-taneczny, typowo wakacyjny singiel, który ładuje pozytywną energią. W tle słuchać instrumenty dęte, będące największym wyróżnikiem singla. Do tego dostajemy słowa Tymka o lepszym dniu i korzystaniu z życia. Może to i utwór typowo popowy, na jeden sezon, których co roku jest masa, ale i takie są potrzebne, aby choć na chwilę odciąć się od codzienności.

Teledysk do singla „Będzie lepiej” jest efektem niezapomnianej podróży po Chorwacji, za jego realizację odpowiada Patryk Kościelniak.

Jednocześnie przypominamy o ostatnim wydawnictwie MIYO, czyli digitalowej EP „Zrób ten krok”, która dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych.

 

Leave a Reply