Daria Zawiałow zaprasza na drugą część trasy klubowej

Daria Zawiałow zapowiedziała drugą część trasy klubowej, która odbędzie się jesienią tego roku. Pierwszy koncert odbędzie się 29 listopada w Krakowie. Wokalistka zapowiada kilka niespodzianek.

“Razem z chłopakami szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! 💥⚡️Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z ”A Kysz” oraz z ”Helsinek”.
Bądźcie tam razem z nami, będzie ogień!” – tak zapowiada trasę Daria Zawiałow

fot. Piotr Porębski

Przypomnijmy, że najnowsza płyta wokalistki pt. “Helsinki” ukazała się 8 marca 2019 roku.

 

Ze wszystkich miast na świecie wybrała stolicę Finlandii. „Helsinki” to tytuł albumu Darii Zawiałow, z którym artystka wraca po dwóch latach od znakomitego debiutu. – “Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu – kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia” – mówi artystka.

Leave a Reply