“80’s” – nowy numer i klip Tymka

21 lipca Tymek opublikował na swoim kanale YouTube nowy numer o miło kojarzącym się tytule “80’s”.

Mimo, iż od premiery płyty “Klubowe” minęły cztery miesiące, raper nie osiada na laurach, prezentując nam przedsmak zapewne kolejnego wydawnictwa.

W ciągu trzech dni utwór zdobył prawie 1 mln wyświetleń będący obecnie (24 lipca) numerem 1 na karcie na czasie w serwisie YouTube. Na chwilę obecną nie wiadomo jak będzie nazywał się kolejny album.

Za bit odpowiada Favst znany chociażby ze współpracy z Kartky’m (m.in. “Nagano 98”).

Przyznać trzeba, iż Tymek potrafi wyśmienicie dobierać sobie producentów do utworów. Czuć, że ma to być utwór, który ma odprężający ładunek, bit w stylu retrowave z przyjemnym basem, do tego wokal Tymka i tekst zawiera cząstkę życia muzyka.

Teledysk powstał podczas krótkiej podróży Tymka do Stanów Zjednoczonych. Miłym efektem dla oka jest efekt ziarnistości filmu, przez co można bardziej się wczuć w ten klimat, przez chwilę myśląc, iż jesteśmy właśnie w latach 80-tych, przez wielu uważanych za złotą erę w wielu dziedzinach. Trzeba przyznać, że na fali ponownie narosłej popularności serialu “Stranger Things”, młody artysta, wybrał dobry moment na hit w takim klimacie.

“80’s” może być niewątpliwie hitem tego lata.

 

 

Leave a Reply