Atari Wu prezentuje kolejny singiel promujący album “CMYK”.

Tym razem Atari Wu prezentuje utwór “Za późno”, w którym wokalnie udzieliła się Olga Jankowska, aktorka i półfinalistka programu The Voice of Poland.

Po dobrze przyjętym numerze “Lost”, ukazał się drugi singiel od Atari Wu – “Wiesz” (ft. Masza). Teraz producent znany m. in. z formacji xxannaxx postawił na radiowe brzmienie, wsparte charyzmatycznym wokalem Olgi Jankowskiej.

fot. materiały promocyjne

Premiera singla “Za późno” odbyła się dokładnie dzień przed koncertem artysty na Firestone Stage w ramach Open’er Festival 2019.

Atari Wu przygotowuje się do wydania autorskiego projektu “CMYK”. Będzie to “kwadrologia”, czyli cykl czterech albumów, z których pierwszy zatytułowano “CYAN”.

Projekt “CMYK” w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki, jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja albumu, którą można zamówić w preorderze zawiera dodatkowy utwór, dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek jest utwór LOST, drugim “Wiesz”, gdzie wokalnie udzieliła się Masza.

Premiera albumu przewidziana jest na 20 września.

Leave a Reply