Nowa płyta zespołu ECHA już w sprzedaży

28 czerwca ukazał się – pod naszym patronatem medialnym – album zespołu ECHA, zatytułowany po prostu “Echa”. Ich przepis na sukces to muzyka utrzymana w klimacie indie pop – dynamiczna, melodyjna, oparta na wyrazistym rytmie i brzmieniu gitar, a do tego teksty przepojone wrażliwością. Album “Echa”, murowany hit polskiej młodej alternatywy, opublikowany został pod szyldem S.P. Records.

fot. Arek Szymański

 

ECHA oferują dojrzałe, eklektyczne brzmienie z wyrazistym wpływem alternatywy, choć w ich muzyce nie brakuje rockowych, mocniejszych akcentów. Jedenaście kompozycji zespołu to jedenaście podróży w oryginalny brzmieniowo świat, ilustrowany lirycznymi, ciekawymi tekstami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że “Echa” to jedna z najciekawszych propozycji młodej polskiej alternatywy.

Słuchacze mieli już szansę poznać Echa w świetnie przyjętym kawałku “Polska na supeł” – przepiękną indie-popową kompozycję o trudnej, specyficznej miłości. Piosenka została wspaniale przyjęta przez słuchaczy m. in. Eski Rock, gościła także przez kilka tygodni w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.

Wydawnictwo promuje także utwór “Czy masz dla mnie czas” – subtelny, liryczny wręcz kawałek z poetyckim tekstem autorstwa Arka Tydy i akustyczną niemal aranżacją. Zespół opublikował właśnie lyric video tej piosenki, a premiera teledysku ilustrującego “Czy masz dla mnie czas” zaplanowana jest w połowie wakacji.

 

Leave a Reply