Kampania “Never Stop. Never Settle” i premierowy utwór Miuosha

“Lhotse” Miuosha to utwór i teledysk zrealizowane w ramach kampanii “Never Stop. Never Settle”. Manifestuje ona takie wartości jak odwaga, niezależność, autentyczność czy konsekwencja w podążaniu do osiągnięcia założonych celów.

Na kanale FandangoRecordsTV pojawił się klip “Lhotse”, który jest efektem współpracy Miuosha z popularną marką alkoholi. Tytułowy “Lhotse” jest metaforą celu, do którego dąży każda osoba posiadająca w życiu pasję. Za reżyserię klipu odpowiada Filip Bartczak.

fot. okładka płyty “POP”

Przypomnijmy, że ostatnią autorską płytą Miuosha jest wydany w 2017 roku “POP”. Album ten  przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej. Dwa lata zaskakujących artystycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań.

Na poziomie warstwy tekstowej wydawnictwo jest niezwykle spójne – wszystkie utwory układają się w jedną intrygującą historię. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej, za którą oprócz Miuosha, odpowiadają także Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz i Maciej Sawoch (Soxso/Jóga).

 

Leave a Reply