Zagi i Paweł Domagała we wspólnym wykonaniu “Korzeniami”

Paweł Domagała – jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i muzyków, wystąpił razem z Zagi śpiewając jej najnowszy singiel “Korzeniami” w Sopocie, przy okazji SuperHit Festiwalu.

„Korzeniami” to utwór bardzo dla mnie ważny i można powiedzieć, przełomowy – mówi Zagi – To taki hymn o byciu sobą i ufaniu sobie.

fot. materiały promocyjne

 

Paweł i Zagi przyjaźnią się od wielu lat, a niektórzy fani mogli usłyszeć Zagi przed koncertem zespołu Domagały we Władysławowie, kiedy grała jako ich support na Letniej Scenie Muzycznej 2017.

W odliczaniu do premiery teledysku Zagi zorganizowała akcję, w której codziennie, przez 7 dni na swoich mediach społecznościowych dodawała filmy, w których wzięli udział jej przyjaciele artyści: Jakub Kusior, Suzia, Edyta Górecka, Natalia Moskal, Michał Wrzos, WdoWa, jak również Paweł Domagała. Każdy z nich odpowiedział na dwa egzystencjalne pytania: „Jaka jest najważniejsza podróż w Twoim życiu?” i „Co utwierdziło Cię w przekonaniu, że droga, którą idziesz jest tą najwłaściwszą?.

Myślę, że każdy powinien odpowiedzieć sobie na te pytania, żeby sobie przypomnieć dlaczego robi to co robi i jest tu gdzie jest. Bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Całe życie uczymy się i z jakiegoś powodu kreślimy po mapie życia taką, a nie inną ścieżkę. – kontynuuje artystka.

 

 

Klip pełen wspaniałych widoków i ujęć z wyprawy to dzieło popełnione dzięki uprzejmości mojej koleżanki Adriany Czerwińskiej, która uwielbia podróżować. Od zawsze podczas swoich wędrówek nagrywała pamiątkowe filmy, a część z nich użyczyła mi do mojego teledysku. Ujęcia przeplecione zostały kadrami z mojej ostatniej trasy koncertowej. Zapraszam Was do oglądania i udostępniania teledysku oraz wideosesji – niech lecą dalej w świat! – mówi Zagi.

Piosenka “Korzeniami” pochodzi z EP “Drapacz chmur”

 

Leave a Reply