BLACK JEANS z drugim singlem i debiutancką płytą

Właśnie ukazał się teledysk do utworu BLACK JEANS pt. „Ambiwalentnie”. To drugi singiel promujący debiutancką płytę pt. „Pokolenie Y”, która ukazała się pod naszym patronatem medialnym.

BLACK JEANS to zespół, który Adam Kalinowski, finalista ostatniej edycji IDOLa, współtworzy z muzykami związanymi z takimi artystami jak IRA, BRACIA czy Kasia Kowalska.

fot. materiały promocyjne

 

13 czerwca ukazała się debiutancka płyta formacji pt. „Pokolenie Y. Znajduje się na niej 10 utworów składających się w jedną historię opowiedzianą przez tajemniczą postać o pseudonimie „Mr. WHY”.

W wersji cyfrowej jest dostępna we wszystkich serwisach streamingowych po tym linkiem http://bit.ly/2wTdNzb, a w wersji fizycznej tylko w sklepie online na oficjalnej stronie zespołu.

 

2 odpowiedzi na “BLACK JEANS z drugim singlem i debiutancką płytą”

  1. Dobra płyta. Słychać że chłopaki z IRY przy niej majstrowali, ale to i dobrze. Nie za bardzo rozumiem po co w zwykłej rock and rollowej płycie wstawiać te nikomu niepotrzebne gadki tę niby opowieść o cholera wie o czym. Jedyny niedosyt? Jednak wokalista, jak dla mnie za miękki na tej rodzaj muzy. Ale i tak trzymam kciuki.

Leave a Reply