Reedycja płyty “Songs That Make Sense” Werka

Reedycja albumu „Songs That Make Sense” Werka wzbogacona o niepublikowane dotąd materiały ukaże się 5 lipca. To wyjątkowe dwupłytowe wydawnictwo, które oprócz nagrań, będzie również miało odświeżony artwork, w którym znajdziecie zdjęcia z backstage, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Płytę promował m.in. utwór “Lula” z Anitą Lipnicką.

Maciej Werk, który stoi za tym wydarzeniem znany jest także jako lider popularnej formacji Hedone, która w latach 90-tych w bezkompromisowy sposób pokazała, że nad Wisłą może powstawać muzyka światowego formatu.

Na albumie zatytułowanym „Songs That Make Sense” pojawili się zupełnie wyjątkowi goście m.in. Mark Lanegan, znanego z Screaming Trees czy Queens of The Stone Age, Chrisa Olleya lidera Six By Seven czy Poogie Bell’a znanego ze współpracy z Davidem Bowie, Erykah Badu. Nie zabrakło również polskich akcentów, w kilku utworach na basie zagrał Wojtek Pilichowski, a wokalnie w projekcie udział wzięli Anita Lipnicka, Kuba Koźba, Misia Furtak, Natalia Fiedorczuk czy Joana Prykowska.

Pełna tracklista jest jeszcze owiana tajemnicą ale nie zabranie na niej znanych utworów:

1. Long Cold Race (Feat. Mark Lanegan & Anita Lipnicka)
2. Song That Makes Sense
3. Card (Feat. Natalia Fiedorczuk)
4. Lula (Feat. Anita Lipnicka)
5. Summer Of Love (Feat. Misia Furtak)
6. Dead Man (Feat. Chris Olley)
7. Down (Feat. Kuba Koźba)

 

Leave a Reply