JoBee powraca z nowym utworem “Burning Sense” [PREMIERA]

JoBee zasiewa ogień w premierowym singlu „Burning Sense” z nowego albumu “The Beginning”. Surrealistyczny videoklip artystka nagrała w Tel Avivie.

Zaciekła, ognista, pełna smaku, ale i delikatna w brzmieniu polska artystka z Brukseli, JoBee Project, współpracowała ze znanym belgijskim producentem elektronicznym Solemn Eye, aby podgrzać atmosferę na lato dzięki alternatywnemu electro singlowi „Burning Sense”.

„Burning Sense” to oda do minionych złamań serca i wypalonych historii miłosnych. Piosenka opowiada o wypaleniu się i o tym że mimo wszystko jest gotowa zacząć od nowa.

To czas, aby ponownie zapoczątkować letnie wibracje, którym towarzyszą wizualizacje, idealnie pasujące do tego czarującego utworu. Wokalistka uderza w swoją bardziej delikatną stronę niż na poprzednim albumie „The Blossoming”, ukazując swoją siłę i minimalizm. JoBee powiedziała: „Ta piosenka jest pomostem do moich nowych brzmień, jest bardziej surowa i delikatniejsza. Pokazuje wiele aspektów mojej osobowości i rozwoju, którego doświadczyłam ” Do tej pory JoBee wydała 2 albumy, z których każdy ukazuje jej wszechstronność, ponieważ obejmuje różnorodne melodie i rytmy z jej bezkompromisowa postawą. Z nieodłączną pasją do muzyki JoBee z radością buduje nowy rozdział dźwięków wraz z wydaniem jej nadchodzącego albumu „The Beginning”.

Płyta ukaże się 13 września, za jej produkcję jest odpowiedzialny KWAZAR (Red Bull Academy/ GAGARING STUDIO). Na „The Beginning” znajdzie się 7 nowych utworów w totalnie nowym klimacie.

 

Leave a Reply