Kolejna premierowa propozycja duetu Linia Nocna

Duet Linia Nocna prezentuje nowy utwór pt. “Notre Dame”. To druga po “Hulajnogach” premierowa piosenka zespołu.

“Nie zawsze jeździmy na hulajnogach w słońcu, zajadając beztrosko McFlurry z karmelem. O tym jest ten singiel, nieco na przekór panującej pogodzie, szczerze i od serca” – Linia Nocna

fot. materiały prasowe

LINIA NOCNA to duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.
Debiutowali w czerwcu 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Dziś klip do utworu ma pół miliona odsłon na YouTubie, został też wykorzystany w ogólnopolskiej kampanii jednego z wiodących banków w Polsce.

16 marca 2018 r. na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” (Wydawnictwo Agora) z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza i Buslava. Album był nominowany do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Elektronika.
W kwietniu ich piosenka “9 mostów” z udziałem Otsochodzi ukazała się na składance Flirtini “Heartbreaks & Promises vol.4” – najważniejszej kompilacji z muzyką młodych polskich twórców (dziś utwór ma milion odsłon).

Z kolei w czerwcu zespół zaskoczył fanów kolejnym, niepublikowanym wcześniej utworem „Zielone Żoli”, który trafił na playlisty m.in. Radia Eska i Radia Zet.
Podczas sezonu wiosenno-letniego 2018 r. Linia Nocna wystąpiła m.in. na Spring Break Festival, Co Jest Grane 24 Festival i Local Warming Festival. Zwieńczeniem sezonu festiwalowego był dla nich występ na głównej scenie Kraków Live Festival.

Leave a Reply