Sound’n’Grace – “Chcemy więcej” (Live Session)

“Chcemy więcej” to piosenka, którą zespół Sound’n’Grace postanowił na nowo zaaranżować i wykonać na żywo wraz z udziałem orkiestry oraz gościnnym występem ponad 100 osobowego chórów All That Sound i SouLadies.

Jest to kolejny utwór zaaranżowany na nowo z udziałem chóru i orkiestry. W kwietniu ukazało się już wykonanie piosenki “Dzieci Ziemi” (Live Session).

 

“Chcemy więcej” mówi o naszej codzienności o tym, że życie składa się z różnych kolorów i nie zawsze jest cukierkowo. Jednak kluczowe w tej piosence jest to, że uświadamia nam jaką mamy w sobie sile i ile potrafimy znieść. To piosenka mówi o drodze, na której upadamy, napotykamy przeszkody, odbijamy się pod wiatr, a pomimo to cały czas znajdujemy siłę żeby się otrząsnąć i iść do przodu żeby żyć. Mówi o tym, że każda trudność w naszym życiu jest jak lekcja, która nas buduje i kształtuje, która nas popycha do przodu nawet jeśli czasem musimy się na chwile cofnąć.

“Życzenia” to drugi album słynnego chóru, który ukazał się 17 listopada 2017 roku i został świetnie przyjęty przez słuchaczy, o czym świadczy tytuł najlepiej sprzedającej się polskiej płyty według zestawienia OLiS, uzyskany po zaledwie dwóch tygodniach od premiery krążka.

 

Leave a Reply