Nowy muzyczny projekt CLEO

„Za krokiem krok” to pierwszy singiel Cleo zapowiadający jej nowy muzyczny projekt. Premierowa piosenka powstała we współpracy wokalistki z producentem muzycznym Donatanem, ukrywającym się na potrzeby projektu pod pseudonimem DobroBIT.

Równocześnie z singlem opublikowano teledysk, który nawiązuje do popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok, umożliwiającej nagrywanie krótkich filmików pod dowolny utwór muzyczny.

fot. materiały promocyjne

Do udziału w klipie Cleo zaprosiła m.in. Dawida Kwiatkowskiego, a także kilkunastu najpopularniejszych w Polsce użytkowników aplikacji TikTok.

Według zapowiedzi, piosenka „Za krokiem krok” nie pojawi się na nadchodzącej płycie wokalistki, która ma się ukazać tej jesieni, lecz na następnej. Motywem przewodnim albumu będzie muzyka oldschoolowa, a całość ma nawiązywać do muzycznych klimatów, na których Cleo się wychowała.

Dyskografię Cleo zamyka album „Bastet”, który ukazał się we wrześniu 2016 r. Najnowszą zapowiedzią nadchodzącego albumu piosenkarki jest opublikowany w lutym singiel „Wrrra”.

 

*news Jonatan Paszkiewicz

Leave a Reply