Mateusz Mijal i premiera piosenki “Wiem już czego chcę”

Mateusz Mijal prezentuje premierowy utwór pt. “Wiem już czego chcę”. Do piosenki powstał też teledysk.

Mateusz Mijal znany jest polskiej publiczności przede wszystkim z hitu „Winny”, który zaśpiewał wspólnie z mężem Sylwii Grzeszczak, LIBER’em. Tak zaczęła się profesjonalna kariera Mateusza.

Od tamtej pory koncertuje, nagrywa, komponuje i produkuje nowe piosenki nie tylko dla siebie, jego utwory wykonywane są także przez Natalię Szroeder czy Rafała Brzozowskiego.
Pozostałe single: “Niech się ludzie śmieją”, “Coś na później” czy “Zabijasz mnie” cieszą się nadal dużym zainteresowaniem co pokazują liczniki You Tube. W sezonie letnim Mateusz i jego zespół grają około 100 koncertów, jest często zapraszany na imprezy z cyklu Dni Miast a w sezonie jesień-zima Mateusz wraz z DJ’em lub tancerkami pojawia się w najbardziej popularnych klubach i dyskotekach w Polsce oraz poza granicami kraju: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, USA.

Na co dzień Mateusz jest miłośnikiem motoryzacji, sportu, a zwłaszcza polskiej piłki nożnej, prowadzi zdrowy tryb życia codziennie ćwicząc na siłowni. Po medialnej ciszy i po kilku miesiącach spędzonych w studio nagraniowym, Mateusz powraca na scenę i ogłasza premierę swojego nowego singla “Wiem już czego chcę”, do którego powstał wideoklip z udziałem pięknej modelki Oliwii Groborz a całość wyreżyserował sam Mateusz. Czyżby zbyt długo była samotny i zatęsknił za prawdziwą miłością?

Leave a Reply