Solowy projekt Atari Wu z gośćmi

“Wiesz” to drugi utwór z solowej płyty Atari Wu, muzyka znanego jako połowa duetu Xxanaxx. Wcześniej mogliśmy już poznać utwór “Lost”.

To kolejny ważny dla mnie krok, jestem ogromnym szczęściarzem mogąc robić to co kocham i choć nie wszystko zawsze idzie po mojej myśli tym razem mam poczucie że to prawdziwy nowy początek. Zaczynam od zera z czystą kartką którą powoli będę zapełniał treścią. Oto przed Wami pierwsze zdanie. – tak o solowym projekcie wspomina Atari Wu

fot. kadr z klipu “Wiesz”

“CYAN” to pierwszy krążek kwadrologii CMYK, która w całości składać się będzie z czterech osobnych albumów. Materiał ten balansuje na krawędzi szeroko rozumianej muzyki elektronicznej oraz popu o szlachetnym charakterze. Zaproszeni goście to między innymi Basia Wrońska, MASZA, Olga Jankowska, Leski. O oprawę graficzną zadbał sam Atari przygotowując projekt okładki jak i komplet ilustracji dopasowanych do poszczególnych utworów. Wersja deluxe albumu, którą będzie można zamówić w preorderze zawiera dodatkowy numer dostępny tylko w tej opcji fizycznej płyty.

Pierwszym singlem zapowiadającym krążek był utwór “LOST”. Premiera płyty przewidziana jest na 31 maja.

 

Leave a Reply