“Nie ma rady na miłość” premierową piosenką Moniki Kuszyńskiej

„Nie ma rady na miłość” Moniki Kuszyńskiej to piosenka stworzona na konkurs premier Festiwalu w Opolu 2019. Jest jednocześnie zapowiedzią nowej płyty wokalistki, która ukaże się wkrótce.

fot. materiały prasowe

Jedyną jak dotychczas solową płytą wokalistki jest “Ocalona”, która ukazała się w 2012 roku. Teksty piosenek w całości były autorstwa Moniki i zawierały przemyślenia ostatnich kilku lat, kiedy to artystka zmagała się z następstwami ciężkiego wypadku samochodowego. Kompozytorami utworów byli : Kuba Raczyński, Piotr Kominek, Robert Kamil Lewandowski i Łukasz Pilch. Płyta była swoistym powrotem na muzyczną scenę po kilku latach nieobecności. To “powrót z dalekiej podróży…”

Do wzięcia udziału w nagraniu pierwszego singla z płyty „Ocaleni” wokalistka zaprosiła 16- to osobowy chór, z którym występowała w programie “Bitwa na głosy”.

Wokalistka reprezentowała też Polskę w konkursie Eurowizji w 2015 roku, z utworem “In the Name of Love”.

 

Słowa – Monika Kuszyńska

Muzyka – Kuba Raczyński

Produkcja muzyczna- Rafał Stępień, Kuba Raczyński Instrumenty klawiszowe – Rafał Stępień Gitary (akustyczna, elektryczna, basowa, ukulele) – Maciej Mąka Klarnet, klarnet basowy – Kuba Raczyński Nagranie – Karol Mańkowski w Studiu Sonoria, Kuba Raczyński w Studiu Las Music Mix i Mastering – Karol Mańkowski

 

Leave a Reply