Afromental prezentuje Live Session do piosenki “Odpowiedz”

Zespół Afromental zaprezentował live sesję do piosenki “Odpowiedz”, która zwiastuje ich nowy album.

fot. materiały promocyjne

“Teledysk do piosenki “Odpowiedz” przekroczył właśnie pierwszy MILION WYŚWIETLEŃ! Chcemy Wam za to bardzo serdecznie podziękować! Dlatego mamy dla Was niespodziankę w postaci tej oto live sesji, właśnie z piosenką “Odpowiedz”! Enjoy” – jak informuje zespół w mediach społecznościowych.

Już pierwszy utwór promujący to wydawnictwo pt. „Korzenie” był olbrzymim zaskoczeniem i natychmiast dotarł na pierwsze miejsce największej rockowej listy przebojów, ale chyba niewiele osób spodziewałoby się tak dużej zmiany stylistycznej, jaką zespół pokazał w tym utworze.

Nowa propozycja Afromental, jest doskonałym odzwierciedleniem drogi jaką przeszła grupa i swojego rodzaju tyglem zbierającym w jedno, rozpiętość inspiracji wszystkich członków grupy. Od subtelnego i bardzo bezpośredniego startu, piosenka prowadzi nas swoim uzależniającym pulsem do podniosłego finału.

Tak samo bezpośredni charakter ma warstwa liryczna utworu, gdzie tematem przewodnim jest odrzucenie wszelkich pancerzy i masek, odkrycie wszystkich, nawet najbardziej skrytych kart i pokazanie prawdy o samym sobie. Afromental swoją prawdziwą twarz AD2019 pokazuje właśnie w piosence „Odpowiedz”.

 

Leave a Reply