Utwór “Sentymenty” Sarsy w projekcie Music Stories

Utwór “Sentymenty” powstał w ramach projektu Music Stories marki znanych napojów. Sarsa, jako kompozytorka i autorka tekstów została muzycznym ambasadorem tej akcji. Wokalistka inspirując się słowami na puszkach napisała tekst i muzykę do utworu.

fot. materiały prasowe

W ten sposób Sarsa chce zachęcić swoich obserwatorów i fanów do kreatywnego myślenia i do dobrej zabawy, w której każdy może napisać swoją historię i każdy może wygrać nagrody. Sarsa znana jest z tego że nieustannie zaskakuje swoich fanów wyrazistością, stylem produkcji muzycznych oraz tekstów.

O utworze ‘Sentymenty’ sama mówi: “Jest to kolejny efekt moich poszukiwań i eksperymentowania ze stylem. Utwór opowiada o tym, żeby mieć w sobie odwagę iść pod prąd, by mieć odwagę robić rzeczy po swojemu bo prawda zawsze się obroni. Presja otoczenia jest wielka – ale wierzę w to, że gdy idziemy z tłumem to nie dojdziemy dalej niż tłum.. a gdy idziemy naszą własną drogą, możemy naprawdę naszym istnieniem zrobić jakąś pozytywną różnicę. Tym utworem chcę powiedzieć moim odbiorcom, żeby robili w życiu swoje, akceptowali siebie i nie oglądali się na cały świat tylko szli własną drogą”.

Piosenka nie znajdzie się na płycie “Zakryj”, która ukaże się już 24 maja.

 

Leave a Reply