OS.SO prezentuje teledysk do piosenki “Odmieniec”

OS.SO – pod tym pseudonimem kryje się Zuzanna Ossowska, dyplomowana basistka i literaturoznawczyni, która na scenie czerpie z literatury, a w sali wykładowej – z muzyki. Kompozytorka, autorka tekstów, multinstrumentalistka. Posłuchajcie jej nowej propozycji pt. “Odmieniec”.

OS.SO o teledysku: “Odmieniec” to utwór inspirowany biografią pisarki Marii Komornickiej, opowieść o tajemnicy i niejednoznacznej tożsamości. Obraz do muzyki marzył mi się w formie etiudy tanecznej – miałam to szczęście, że po obu stronach kamery stanęły osoby doskonale rozumiejące i czujące ruch. Chciałam, żeby filmowa historia przybrała równie dynamiczny i niepokojący kształt co muzyka, a uważne oko kamery wyciągnęło z choreografii detale, podkreśliło kontrast między postaciami.

fot. materiały promocyjne

Jeżeli lubicie wciągającą, czasem bajeczną, ale też sentymentalną podróż muzyczną te kompozycje będą dla Was. Pięknie skrojone kompozycje opierają się na żywych, delikatnie podanych melodiach. Otulone dużą dozą wrażliwości i smacznej subtelności stają się czymś niezwykle ważnym. Takie okruchy chłodnej, ale jakże wytrawnej muzyki. Na mini albumie obok angielskich piosenek, znalazły się też poetyckie polskie teksty.

 

Leave a Reply