Premiera kolejnej EP’ki Vixena

16 kwietnia premierę miała kolejna EP’ka Vixena (Dariusz Szlagor) pt. 50% EP. Singlem promującym drugie z czterech planowanych wydawnictw jest „STFU”. Dariuszowi w singlu towarzyszy KaeN, w chórkach z kolei udzieliła się Mery Spolsky, współpracująca chociażby przy “Romantycznej Miłości” z albumu “Vixtoria”.

Producentem singla, jak i pozostałych utworów jest JRS, współpracujący z Vixenem od dłuższego czasu. Do „STFU” nakręcono teledysk, który razem z poprzednim i nadchodzącymi mają tworzyć miniserial.

fot. TutuGraphy (materiały prasowe)

Każde z mini-wydawnictw skupia się wokół innych emocji. W przypadku „25% EP” był to smutek. Obecnej płytce towarzyszy frustracja. Zawiera następujące utwory:

1. No Name 2. STFU feat. Kaen 3. Sorry

Poprzednia EP’ka zawierała również 3 utwory. Możemy się zatem spodziewać, iż projekt będzie się składać z 12 tracków. Przedsięwzięcie ma zostać zwieńczone przez wydanie wszystkich czterech EP’ek na nośniku fizycznym. Obecnie dwa pierwsze minialbumy można zakupić w dystrybucji cyfrowej. Warto wspomnieć, iż utwory Vixena na YouTube są ze zmienioną pisownią ksywki rapera, mianowicie Vix.N.

 

Leave a Reply