Ramona Rey z teledyskiem do piosenki “Dopiero”

Ramona Rey prezentuje teledysk do piosenki “Dopiero”. Utwór pochodzi z ostatniej jak dotychczas płyty wokalistki pt. “4”. Zaskoczeniem jest fakt, że kompozycja została zaprezentowana tym razem w wersji akustycznej.

fot. materiały promocyjne

Komentarzem do piosenki jest wypowiedź Ramony w mediach społecznościowych:

 

“Właściwie, wszyscy jesteśmy tym samym. I przechodzimy przez to samo. Kto czytał powieść „Książę i żebrak” M. Twaina wie, że książę dobrowolnie wybrał życie żebraka, a łzy każdego smakują tak samo. To co piszę jest truizmem ale w momentach poczucia, że coś się nie udaje warto przypominać, że tylko ciągłym próbowaniem, dalej i dalej stwarzamy dla siebie szanse.”

Przypomnijmy, że czwarty album wokalistki ukazał się w 2017 roku i jest stylistyczną kontynuacja jej poprzednich trzech płyt. Nagrany tak jak w przypadku poprzednich płyt razem z kompozytorem i producentem Tel Arana (Igor Czerniawski).

Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Ramony Rey, muzykę skomponował Tel Arana, który jest również producentem albumu. W przerwie pomiędzy trzecim a czwartym albumem Ramona Rey ukończyła wyższe studia muzyczne i została dyplomowaną śpiewaczką operową.

Na płycie odnajdziemy 10 premierowych utworów plus specjalny track „11” trwający prawie 32 min.

 

Nasza recenzja płyty “4”:

Ramona Rey – “4”

 

 

 

Leave a Reply