Kolejny singiel Doroty Osińskiej i zapowiedź koncertu w Warszawie

Dorota Osińska prezentuje kolejny singiel pt. “Reguły gry”. Piosenka pochodzi z najnowszej płyty wokalistki zatytułowanej po prostu “Dorota Osińska”. 7 kwietnia odbędzie się koncert Doroty w warszawskiej Stodole na Open Stage.

Artystka, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja “Calling You” przekroczyła już 14 milionów wyświetleń w Internecie, poruszy najgłębsze emocje i doprowadzi do łez największych twardzieli. Dla złamania nastroju rozbawi anegdotą i wciągnie publiczność do wspólnego muzykowania. Ma na koncie 4 solowe albumy, setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce (Korcz, Satanowski, Konieczny, Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras, Rick Allison).

fot. materiały promocyjne

Podczas koncertu artystka zaprezentuje znane i uwielbiane przez Państwa utwory i nowe, autorskie piosenki, w fantastycznych aranżacjach znanego m.in. z projektu Button Hackers Pawła Steczka.
W zapędzonym, oszalałym, pogubionym świecie warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczerą emocje, głębszą refleksję, nawet smutek i łzy, a w tym właśnie specjalizuje się Dorota Osińska.

Z okazji tego koncertu na kanale YouTube MTJ pojawił się singiel “Reguły gry” z płyty “Dorota Osińska” wydanej 14 września 2018 roku.

Leave a Reply