Trasa koncertowa Krzysztofa Iwaneczko

Krzysztof Iwaneczko zaprasza na pierwszą trasę koncertową. Już 2 kwietnia w Poznaniu rozpocznie się trasa koncertowa wokalisty, który zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty „Jestem.” oraz kilka nowości przygotowanych specjalnie na tę okazję.

“Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia!”

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi zwycięstwo w popularnym programie talent show – „The Voice of Poland”. Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

fot. materiały prasowe

“Jestem.” To tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko oraz trasy koncertowej – na którą fani i on sam czekał ponad trzy lata. To zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: laureat trzech nagród „Fryderyki” – Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof.

2.04 / Poznań / Blue Note
3.04 / Toruń / Lizard King
5.04 / Katowice/ Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec”
7.04 / Szczecin / Scena Nowy Browar
10.04 / Kraków / Zaścianek
14.04 / Gdańsk / Parlament
16.04 / Warszawa / Stodoła
18.04 / Wrocław / Stary Klasztor
27.04 / Przemyśl / PCKiN Zamek
10.05 / Kielce / Wojewódzki Dom Kultury w Katowicach

 

Leave a Reply