SONIAMIKI “Laura” – Odcinek 2

Soniamiki proponuje nową formę wydania albumu muzycznego. Serial pod tytułem “LAURA” wystartował w lutym. Kolejne odcinki pojawiają się co miesiąc. Najnowszy odcinek pod tytułem “SYRENA” ukazał się 21 marca.

W drugim odcinku Laura i Miden pokonują groźnego WMJ (Wielkiego Misia Jadalnego) jego własna bronią. Ten zamieniwszy się w zamek wciąga bohaterów do środka, pozbawiając ich jednocześnie supermocy. Wewnątrz świat zależy od ich woli… wyobraźnią i siłą pokonują nicość i stwarzają niesamowitą krainę. Każdy nowy krok, to nowy kawałek lasu a kiedy się zatrzymują nie dzieje się nic, tak jakby ten fantastyczny świat polegał tylko na nich…

fot. materiały promocyjne

Soniamiki to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Wokalistka wydała do tej pory dwie płyty jedną w Niemczech (“7pm”), drugą w Polsce (SNMK). Inspiracją dla nowego albumu jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór “Fantazi”. Federico to album o szczęściu, sile osobowości i dobrym locie “na głowie”. O mocy!!! O tym, że sami stwarzamy swoje życie szukając własnej “fali”. Złote, piękne życie. Chmury i Gwiazdy o które trzeba dbać. Ale jest tu też obsesja przemijania. Jest melancholijne poszukiwanie metody na zatrzymanie czasu – “takiego pięknego lata i ciepłej nocy”. Album zawiera baśń, którą każdy może sam dla siebie opowiedzieć.- opowiada o albumie Soniamiki.
Obecnie Soniamiki w odsłonie independent pracuje nad solowym materiałem muzycznym ilustrującym serię przygód fikcyjnych bohaterów.

Jedna odpowiedź do “SONIAMIKI “Laura” – Odcinek 2”

Leave a Reply