Szósta edycja festiwalu 4 Pory Rocka

13 kwietnia w poznańskim klubie “U Bazyla” odbędzie się szósta edycja festiwalu 4 Pory Rocka. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiej zimnej fali 1984.

Od wielu lat 4 Pory Rocka to jedna z ważniejszych imprez muzycznych w stolicy Wielkopolski w kręgu sympatyków muzyki rockowej. Festiwal przyciąga słuchaczy zespołami, które odznaczyły już swój trwały ślad na polskiej scenie muzycznej.

Na dotychczasowych edycjach wystąpili m.in. Disperse, Spoiwo, Besides, Votum, Octopussy, Moanaa, Art Of Illusion.

W tym roku, poza gospodarzami festiwalu – zespołami Abstrakt i Beyond The Event Horizon – pojawi się także szczeciński kwartet List Otwarty, grający mieszankę muzyki eksperymentalnej, rocka progresywnego i elektroniki. Ostrzejszy akcent zapewni psychodeliczna Transgresja, finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali. Gwiazdą wydarzenia jest legenda – zespół 1984, zasłużona dla polskiego rocka formacja z Rzeszowa, będący czołowym przedstawicielem polskiej Nowej Fali. Klasycy gatunku – obok Republiki, Madame, Variete i Made in Poland.

Bilety do kupienia są na stronie festiwalu: 4poryrocka.bteh.net, w klubie „U Bazyla” oraz w sklepie Rock Long Luck w Poznaniu. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/414011062675036/

 

Leave a Reply