Patryk Kumór prezentuje klip do utworu „Hooligan”

Premierowy utwór “Hoolingan” Patryka Kumóra doczekał się teledysku. „Hooligan” to kolejna, po „Ogień i Lód” i „Skok na bank”, muzyczna zapowiedź czwartej płyty Patryka, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

Zdjęcia do klipu powstały we Wrocławiu, a w roli tytułowego „Hooligana” można oglądać Michała Będźmirowskiego, znanego z bloga „Modny tata”.

fot. materiały promocyjne

Doskonały tekst, wpadający w ucho refren i płynąca melodia podbita mocniejszymi wokalnymi wstawkami Patryka to esencja kierunku muzycznego, którym podąża artysta przy nowym materiale.

Ciekawostką jest fakt, że mimo wielu godzin spędzonych w studiu, utwór powstał spontanicznie podczas… jazdy samochodem! Wersja demo singla została zarejestrowana na dyktafonie w telefonie, a dopiero później dopracowana w profesjonalnym studiu nagraniowym. Co więcej, duża część partii wokalnych z wersji demo została wykorzystana w końcowej wersji piosenki.

Jak z przymrużeniem oka mówi Patryk o utworze:  “Wiecie, czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka”.

Leave a Reply