Premierowy utwór “W mieście” Spinache

Niecałe dwa lata po premierze ostatniego wydawnictwa “Reality” Spinache publikuje singiel “W mieście”, którym zapowiada nowy album. Utwór może być zaskoczeniem dla części fanów.

“Od zawsze pisałem piosenki, różniące się trochę od moich oficjalnie publikowanych rzeczy. Ostatnie lata były wyjątkowo owocne.  “W mieście” jest najświeższym z utworów nagrywanych na nowy album. Lubię co jakiś czas się redefiniować, poszerzać perspektywę” – mówi Spinache.
Za klip odpowiedzialna jest ekipa The New Black. Singiel “W mieście” przywołuje wspomnienia, wzbudza tęsknotę za wiosną, latem, klimatem festiwalowym, podróżami, spędzaniem czasu z przyjaciółmi.  

fot. materiały promocyjne

 

Paweł „Spinache” Grabowski łączy wieloletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i autor tekstów doskonali warsztat już od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową – tworzył w kolektywach Thinkadelic, Obóz TA oraz Red & Spinache. Od kilku lat poszukuje nowych brzmień jako solowy twórca. W czerwcu 2017 ukazał się jego nowy album „REALITY”.

Koncertowe show Spinache’a to pełna energii fuzja gatunków. Do niczego nie zmusza, niczego nie odrzuca, jednoczy ludzi otwartych na nowe doznania muzyczne. Poprzez sceniczną elegancję, szlachetność i charyzmę wokalista szybko znajduje wspólny język ze słuchaczami szukającymi jakości. Materiał koncertowy wzbogacony jest o efektowne wizualizacje, które nawiązują do wizerunku artysty.

 

Leave a Reply