“Noc” kolejną zapowiedzią płyty Clock Machine

“Noc” to premierowa propozycja grupy Clock Machine. Do piosenki powstał teledysk. Płyta pt. “Prognozy” ukaże się w marcu.

fot. Ula Kocjan

Clock Machine to jedno z odkryć ostatnich lat, które na każdym kroku stara się zaskoczyć fanów. Po świetnie przyjętych rockowych krążkach, skręcają na nieznane do tej pory muzyczne terytoria. “Noc” jest wszystkim, co kojarzy nam się z tym słowem – zmysłowością, tańcem, niepokojem, tajemnicą i mrokiem. Wszystkie te aspekty można znaleźć w klipie do utworu, który zahipnotyzuje Was swoim klimatem.

Clock Machine to zespół, który wydawałoby się, że zaistniał już na polskiej scenie muzycznej. Ma swoją grupę fanów oraz dziennikarzy, którzy lubią grać i opisywać ich muzykę.

Są tacy, którzy od lat nie mogą przestać wsłuchiwać się w niesamowity głos Igora Walaszka. Jednak krakowski projekt nie spoczął na laurach. Na trzeciej długogrającej płycie formacja pokazuje swoje zupełnie nowe oblicze. W zmodyfikowanym składzie, z głowami pełnymi pomysłów, na płycie “Prognozy” będą czarować jeszcze bardziej.

Wszystko co wiemy o przyszłości, to tylko chłodne “prognozy”. To w nich tkwią wszystkie nasze nadzieje i obawy. Mogą zwiastować wieczne słońce i szczęście, albo fatum i niekończący się, wściekły tajfun, niszczący wszystko co spotka na swej drodze. Zaufać im, czy może przejść obojętnie obok? A co, jeśli mówią prawdę o przyszłości? Co jeśli jest już za późno i na nic nie mamy wpływu?

Niedługo będzie można zobaczyć zespół na koncertach w 11 miastach w Polsce:

Clock Machine / 07.03 / Rzeszów / Klub Vinyl
Clock Machine / 08.03 / Bogatynia / Ośrodek Kultury
Clock Machine / 09.03 / Wrocław / Stary Klasztor
Clock Machine / 14.03 / Poznań / Klub U Bazyla
Clock Machine / 15.03 / Warszawa / NIEBO
Clock Machine / 16.03 / Sopot / Sfinks700
Clock Machine / 23.03 / Radom / Amfiteatr
Clock Machine / 24.03 / Łódź / Scenografia
Clock Machine / 28.03 / Kraków / Klub Studio
Clock Machine / 29.03 / Katowice / Królestwo
Clock Machine / 30.03 / Lublin / Dom Kultury

Leave a Reply