Pawbeats prezentuje singiel z udziałem Ani Dąbrowskiej

Pawbeats prezentuje klip do utworu “Lęk” z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej. Piosenka pochodzi z płyty “OUT”, która ukazała się w kwietniu 2018.

Myślę, że wielu z nas odczuwa trudne do nazwania i do wytłumaczenia lęki. Czasem nieuzasadnione, niekiedy spowodowane doświadczeniami z przeszłości. O podobnym jest właśnie utwór, który razem z Anią nagraliśmy. Czuję, że nadawaliśmy na podobnych falach przy tej współpracy. – dodaje Pawbeats.

Za produkcję klipu odpowiada Pawbeats wraz z ekipą Videoflow Media, zdjęcia do teledysku były realizowane m.in. w Irlandii Północnej. Bardzo często angażuję się w pracę nad teledyskami, ponieważ już na etapie tworzenia muzyki w mojej głowie pojawiają się pewne obrazy, pomysły, które potem przybierają formę scenariusza.

Tak było i tym razem. Poza tym w czasie swoich podróży poszukuję miejsc, które wywołują we mnie emocje, które chciałbym jakoś zachować, zapisać. I tak oto w „Lęku” pojawiła się północnoirlandzka aleja buków. – mówi Pawbeats.

Na albumie “OUT” Marcina Pawłowskiego znanego jako Pawbeats – producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora usłyszymy znakomitych polskich artystów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także: Marcelina, Pola Rise, Novika, Xxanaxx, Buslav, Natalia Grosiak, Marika i Robert Cichy.

Dotychczas Pawbeats dał się poznać jako producent albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty (m.in. Miuosh – “Prosto przed siebie”, Pih – “Dowód Rzeczowy” (trylogia), KęKę – “Nowe Rzeczy” czy też autorska “Utopia” oraz  wspólna płyta z Kalim – “Chakra”).

Na swoim koncie ma także współpracę z Natalią Nykiel, Justyną Steczkowską, Moniką Borzym, Krzysztofem Herdzinem czy Quebonafide.

Pawbeats o płycie: “Out” to album, który planowałem od kilku lat – zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie, myślę, że zarówno dla mnie jak i dla słuchaczy, o czym będziemy mogli się przekonać również na koncercie premierowym.

Album: Pawbeats – OUT Muzyka: Pawbeats i Ania Dąbrowska Tekst: Ania Dąbrowska Produkcja, fortepian, bas: Pawbeats Gitary: Robert Cichy Mix: Marek Górski Mastering: Jarosław “Yaro” Płocica

Leave a Reply