Live video “O północy w Katowicach” zespołu MÓW

Zespół MÓW prezentuje live video do piosenki “O północy w Katowicach”. Przypomnijmy, że płyta “Historie zebrane” ukazała się 30 września 2018.

“Zawsze wydaje nam się że coś nas omija. Że w innym miejscu, czasie, życiu jest ciekawiej i po prostu lepiej. A gdyby tak zmienić perspektywę i zacząć się cieszyć tym, co mamy? Tego właśnie życzymy sobie i Wam na cały rok” – tak komentuje piosenkę wokalistka Ania Bratek.

fot. materiały promocyjne

 

30 września, dzięki słowackiej wytwórni Hevhetia ukazała się debiutancka płyta zespołu Mów pt. „Historie zebrane”. Album ukazał się pod naszym patronatem.

Na krążku znalazło się 11 piosenek w typowym dla grupy klimacie, nieco niemodnym, zbudowanym na żywym jazzowo – soulowym brzmieniu. Muzyka ta posiada wyraźne elementy ich własnego stylu. Niemal rok temu zespół zrealizował projekt pt “MÓWimy muzyką” czyli cykl trzech etiud dokumentalnych poruszających problemy społeczne (“Jestem zbieraczem”, “Ciężar” i “Oka błysk”).

Zespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Soulowe brzmienie i dające do myślenia teksty gwarantują odbiorcom niezapomniane chwile refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu. Mów’owa muzyka jest pełna emocji, nie tylko tych ciepłych i radosnych ale także zuchwałych i buntowniczych, jest jak życie – niejednostajna i zaskakująca.

MÓW to teksty i melodie Ani okraszone nietuzinkowymi dźwiękami Agi i chłopaków.

Płyta dostępna także w serwisach cyfrowych:

https://player.believe.fr/v2/8588005258319?fbclid=IwAR19VRo-ugZHJG0C365F4xwQj6Gy68HYyEm3-Fn50MQvh013U0yVyV6xm44

 

muz. i sł. – Ania Bratek
wokal – Ania Bratek
piano i wokal – Aga Derlak
zdjęcia i montaż – Paweł Mikołajczyk (pamedia.pl)
produkcja – Vintage Audio Shop

Leave a Reply