Live video do singla “Na czas” Marcina Spennera

Utwór „Na czas” to trzeci singiel zapowiadający debiutancką płytę Marcina Spennera. Album pod tym samym tytułem ukaże się 1 lutego. Jednocześnie zapraszamy na premierowe koncerty wokalisty.

Jak poinformował Marcin w mediach społecznościowych:

“Przed Wami live video do singla 🔥„Na czas”🔥
Energiczny kawałek, który ukazuje trochę inną stronę mojego “muzycznego Ja” i jednocześnie jest ostatnią zapowiedzią nadchodzącej płyty. Dziękuję całej ekipie z zespołu oraz drużynie Sezmoo agencji kreatywnej za video i świetną atmosferę na planie. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba i koniecznie puszczajcie dalej w świat  Pamiętajcie, że premiera całego albumu już w ten piątek‼️ M. 🖤”

 

A już wkrótce wokalistę będzie można usłyszeć na dwóch premierowych koncertach! 14 lutego Marcin wystąpi w Gdyni, a dzień później 15 lutego w Słupsku. Zapraszamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach.

Oprócz materiału z debiutanckiej płyty usłyszymy kilka niespodzianek, przygotowanych specjalnie z okazji tych dwóch koncertów.

Marcinowi Spennerowi na scenie będzie towarzyszyć zespół w składzie:
Piotr Łukaszewski – gitary,
Sławomir Mroczek – gitary,
Daniel Werner – perkusja,
Marcin Kłosowski – bass/moog
Krzysztof Dziemidzik – instrumenty klawiszowe

Marcin Spenner to jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia. Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce.
Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi.

Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – muzykiem kultowej formacji Kobong, a także producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło, czy też Brodki, Ani Dąbrowskiej, Edyty Górniak i wielu innych). Bogdan został zarazem producentem, jak i wydawcą debiutanckiej płyty Marcina. Wraz z właścicielem Custom34 Studio, powołał do życia wytwórnię 2trackrecords, pod szyldem której, 1 lutego 2019 roku ukaże się płyta Marcina Spennera “Na Czas” .

 

Słowa: Karolina Kozak, Marcin Spenner Muzyka: Bogdan Kondracki, Piotr Łukaszewski, Marcin Spenner, Sławomir Mroczek

Produkcja: Bogdan Kondracki Mastering: Piotr Łukaszewski (Custom34 Studio)

3 odpowiedzi na “Live video do singla “Na czas” Marcina Spennera”

Leave a Reply