Zapowiedź płyty zespołu MOMO. Znamy okładkę i listę piosenek

1 lutego ukaże się nowa płyta zespołu MOMO pt. “Różowy / Niebieski”. Tym razem Ania Ołdak z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Nie bez powodu płytę dedykuje Edycie Bartosiewicz, a w muzycznej podróży przez meandry życiowych doświadczeń wspiera ją Pablopavo.

„Różowy/ Niebieski” to płyta dla dojrzałych, którzy tęsknią za analogowym brzmieniem. Atmosfera homerecordingu będzie gratką dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej niż chwilowej rozrywki.

Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. W warstwie tekstowej Momo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń.

 

Artystka do współpracy zaprosiła swoich przyjaciół. Za teksty i współkompozycje odpowiedzialny jest Igor Spolski, natomiast Tomek Waldowski podjął się produkcji. Równie ważnym aspektem projektu jest warstwa wizualna. Płycie towarzyszą utrzymane w spójne estetyce teledyski Alana Kępskiego, zdjęcia Weroniki Ławniczak oraz opieka graficzna Łukasza Aksamita.

Tracklista:

1. Zajmij się mną
2. Różowy/Niebieski
3. Śpiesz się
4. Pistolet
5. DZCH
6. Plac Zbawiciela
7. Zróbmy sobie przerwę
8. Mieliśmy serca
9. Pies
10. Plac Zbawiciela remix AGIM

Leave a Reply