Premiera debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko

18 stycznia ukazał się debiutancki album Krzysztofa Iwaneczko. Płytę zapowiada singiel „Jestem” i zawiera 11 autorskich kompozycji, nagranych we współpracy z Michałem Kushem, zdobywcą trzech nagród „Fryderyk” 2018 oraz Mariuszem Obijalskim.

Płyta łączy w sobie miłość artysty do klasycznych soulowych brzmień z współczesnym spojrzeniem.

Początek roku 2019 to kolejne nowości muzyczne. Jedną z nich jest kolejny singiel Krzysztofa Iwaneczko pt. “Pozwól”, który zapowiada długo wyczekiwaną debiutancką płytę artysty; dodatkowo płyta wyjdzie nakładem wytwórni ID Music, którą artysta powołał do życia w tym roku.

“Przepiękna i wzruszająca piosenka”; “warto było czekać tak długo” – komentują fani artysty w mediach społecznościowych.
Już kilka godzin po opublikowaniu teledysku do singla “Jestem” klip spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród fanów, którzy komentują: “piękne, wzruszające, replay, replay”. Sam artysta pisze w swoich mediach społecznościowych:

”Kochani, to ważny dla mnie czas w którym wydarzy się wiele rzeczy. Rzeczy na które długo czekałem. Pierwszą z nich jest klip, który mam zaszczyt przedstawić. Jest to drugi i obiecuje – ostatni singiel zapowiadający moją debiutancką płytę.
Dziękuje tym, dzięki którym powstał i tym którzy na niego czekali. Bądźcie. K. ”

Dwa lata oczekiwań, by powiedzieć: “JESTEM.”

“Jestem” to tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko, na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. Producentami nagrań są: laureat trzech nagród „Fryderyk” – Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof. Za miks i realizację odpowiada Jacek Antosik. Gościem specjalnym jest Atom String Quartet.

Dla samego artysty, to  utęskniony, wyczekany i przede wszystkim  upragniony krążek. Tytułem “JESTEM” Krzysztof podkreśla swoją obecność na scenie, na polskim rynku muzycznym z zupełnie nową – własną wytwórnią ID Music, świeżym pomysłem i energią!

Dystrybutorem jest “e-muzyka”.

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz