Premiera trzeciego singla zespołu Power of Trinity

Trzecim singlem łódzkiego zespołu Power of Trinity z płyty “Ultramagnetic” została piosenka “Prywatny raj”. Do utworu powstało lyric video.

„Ultramagnetic” to czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power of Trinity. Płyta zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielkich zmian, zarówno tych zespołowych, jak i prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale tez doświadczeniem. Produkcję po raz drugi muzycy powierzyli Agimowi Dżeljilji.

fot. materiały promocyjne

Agim to świetny człowiek, którego zaangażowanie i pomysły okazały się nie do przecenienia. Reszta z nas dojrzała i liczymy, że doświadczenie plus świeżość dały doskonałą mieszankę „Ultramegnetic”, która przyciągnie wasze zmysły i ciała – komentuje Paweł Wochna.

Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11″ znalazła się na liście 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniej dekady według magazynu „Teraz Rock”. Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube to niemal sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festival.  Na początku września 2014 odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

Nasza recenzja płyty “Ultramagnetic”:

Power of Trinity – “Ultramagnetic”

Dodaj komentarz