Nowa odsłona singla Darii Zawiałow. “Nie dobiję się do Ciebie” w remiksach

11 stycznia do serwisów digitalowych trafiły całkowicie nowe wersje utworu Darii Zawiałow „Nie Dobiję Się Do Ciebie”. Artystka zaprezentowała minialbum z trzema remixami, które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez serwis 2Track.

 Z końcem 2018 roku Daria Zawiałow ogłosiła konkurs na zremiksowanie jej najnowszego singla – „Nie dobiję się do Ciebie” zapowiadającego nowy album „Helsinki”. Na platformie 2Track, na której uczestnicy konkursu mogli opublikować swoje prace. Zainteresowanie konkursem przerosło oczekiwania organizatorów. Pojawiło się aż 89 autorskich wersji utworu, który w serwisie YouTube odtworzono już blisko milion razy!

Daria Zawiałow wspólnie z producentem Michałem Kushem oraz Bogdanem Kondrackim wybrali trzy najciekawsze ich zdaniem propozycje.

Zwycięzcami zostali Mari Papa, Sparco MW oraz LalalaGirl. Producenci wyróżnionych remixów zaproponowali całkowicie nową interpretację singla artystki. Pojawiły się świeże syntezatory i instrumenty perkusyjne. W nowych interpretacjach nie zabrakło również wolniejszych i bardziej nostalgicznych momentów wypełnionych gitarowymi i smyczkowymi brzmieniami. Niedawno utwór zremixował również Hatti Vatti.

„Nie Dobije Się Do Ciebie” to zapowiedź nowego rozdziału w karierze artystki.  „Warstwa liryczna opowiada o niestabilnej emocjonalnie dziewczynie, która toczy walkę z samą sobą. Podąża za mężczyzną, którego już dawno straciła, który jest dla niej nieosiągalny. Moja bohaterka jest tego świadoma, a mimo to uparcie idzie przed siebie. Jest zamknięta w swoim własnym labiryncie, balansuje pomiędzy rzeczywistością, a tym co nie istnieje naprawdę” – tłumaczy Daria.

Premierę najnowszego krążka Darii Zawiałow zapowiedziano na wiosnę 2019 roku. Album uświetni trasa koncertowa „Helsinki Tour”, którą zaplanowano w 16 miastach w całej Polsce.

 

 

Dodaj komentarz