Zimowa trasa koncertowa Korteza i kilkumiesięczna przerwa

Dziś rozpoczyna się zimowa trasa koncertowa Korteza, na którą bilety już dawno zostały wyprzedane. Po niej wokalista zapowiada kilkumiesięczną przerwę. Pierwszy koncert odbędzie się dziś tj. 8 stycznia w Poznaniu. Ostatni dodatkowy – 25 stycznia w Warszawie.

fot. materiały promocyjne

Dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którym nie udało się kupić biletów na jesienne koncerty Korteza podczas trasy HEJ WY, zorganizowane zostały dodatkowe koncerty w styczniu 2019.

Kortez zagra w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Krakowie, Gdyni i Bydgoszczy.

Jednocześnie będzie to siedem ostatnich koncertów przed kilkumiesięczną przerwą, która potrwa do jesieni 2019. W tym czasie Kortez pracować będzie nad swoim trzecim albumem.

Styczniowe koncerty będą kontynuacją wyprzedanej w całości trasy HEJ WY o retrospektywnym charakterze. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza. We wrześniu 2018 trasę HEJ WY poprzedziło ukazanie się “Mini domu”, który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu “Mój dom”. Na płycie znalazły się także dwa nowe utwory: “Hej wy” i “Stare drzewa”.

Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Lesław Matecki, Robert Kretzschmar i Jacek Lachowicz.

Warto zwrócić uwagę, że najnowszy utwór Korteza “Hej Wy” ma już niemal 11 milionów wyświetleń na YouTube.

Dodaj komentarz