Nowy teledysk Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska prezentuje premierowy klip do piosenki” Rekonstrucja”. Utwór pochodzi z wydanej pod koniec 2017 roku płyty “Halo tu ziemia”.

Jak poinformowała wokalistka w mediach społecznościowych:

“Każdy czasem potrzebuje rekonstrukcji. Tylko czy warto zabierać się do niej od tej powierzchownej strony?
Nowy teledysk. Oddajemy go dziś w Wasze ręce. Do myślenia, do słuchania, do oglądania i udostępniania. Dzielcie się wrażeniami.”

 

“Halo tu ziemia” to dziewiąty studyjny album Natalii Kukulskiej. Większość kompozycji została stworzona przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii ale również nie ucieka esencja czyli jakość kompozycji.

Płytę “Halo tu Ziemia” wieńczą słowa piosenki pt. “Rekonstrukcja” – “Podnieść na duchu muszę ducha (…) bo wciąż na ducha jest posucha”.

Jak mówi artystka: “Ten album jest w moim życiu przełomowy. Nie lubię wielkich słów i kategorycznych stwierdzeń, ale moment, w którym powstawała ta płyta, był wyjątkowy. Metafizyka”.

Nasza recenzja płyty:

Natalia Kukulska – “Hallo tu Ziemia!”

Leave a Reply