Women For Hire z remiksem utworu “Warm Farewell”

Wrocławski zespół Women For Hire zaprezentował klip do piosenki “Warm Farewell Remix”. Utwór sprawdzi się podczas zbliżającego się Sylwestra i karnawału, chociaż nie jest przesadnie ekspansywny.

fot. materiały promocyjne

 

“W klipie do ‘Warm Farewell Remix’ chcieliśmy ukazać najbardziej spektakularne i ikoniczne miejsca w naszym mieście, Wrocławiu.

W wideo można ujrzeć także legendarną górę Ślężę, która uznawana jest za miejsce magiczne. Magiczny element pojawia się także w naszej historii. Postacie spotykają się ze sobą w pobliżu Ślęży, a miejsce to jest niejako łącznikiem ze światem pozazmysłowym” – Mat, Sofii, Krzysiek

Women For Hire to grupa tworzona przez braci producentów Mateusza i Krzysztofa Malarta oraz SOFII – Zofię Wypychowską. W kwietniu 2015 roku, po publikacji i pozytywnym odbiorze przez słuchaczy i media singli “Time To Waste” i “Careless” zespół otrzymał zaproszenie na festiwal Spring Break, gdzie zagrał swój pierwszy koncert.

“Time To Waste” dotarł do 3 miejsca listy Fresh Top 20 w radiu Planeta.fm, a także prezentowany był przez Novikę oraz Dawida Podsiadło w autorskiej audycji w Czwórce. “Careless” znalazł się na albumie Ram Cafe 10 przygotowanym przez szefa muzycznego wrocławskiego Radia Ram, Piotra Bartysia oraz kompilacji “Odkryj” dostępnych w empik.com. Utwory WFH stale pojawiają się w ogólnopolskich stacjach radiowych takich jak: RMF MAXXX, Czwórka, Muzo.fm, Planeta.fm oraz lokalnych jak m.in. Radio Łódź, Radio Wrocław, Radio Ram.

Women For Hire sięgają po ciepłe, analogowe brzmienia tworząc nowoczesne i wyrafinowane kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje również pełne energii, klubowe oblicze. Zespół zagrał dotychczas szereg prestiżowych koncertów w miejscach takich jak np. Sala Koncertowa Polskiego Radia, dzieliąc scenę między innymi z: Ella Eyre, Shabazz Palaces, Sarsą, Fisz Emade, Mikromusic, Kamp!, Mitch&Mitch.

Leave a Reply