“Czerwony Dywan” Palucha najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce

7 grudnia ukazał się nowy album rapera Palucha czyli Łukasza Paluszaka pt. “Czerwony Dywan”. Od dnia premiery krążek jest jedną z najlepiej sprzedających się polskich płyt, osiągając status “platyny” (ponad 30 tysięcy sprzedanych kopii).

B.O.R. Records prezentuje trzynasty solowy album Palucha – “Czerwony Dywan”. Po serii platynowych albumów poznański MC nie zwalnia tempa i rok od ostatniej premiery wypuszcza kolejny krążek.

Na płycie znalazło się czternaście premierowych pozycji.

Wśród gości oprócz raperów z wytwórni Palucha (Joda, Szpaku, Kobik) pojawi się również Słoń oraz francuski raper z polskimi korzeniami PLK.

Za warstwę muzyczną odpowiadają najzdolniejsi producenci z rodzimej sceny: APmg, Sergiusz, 2K, Michał Graczyk, Hubi, Julas, SoDrumatic, Gibbs oraz polsko-belgijski duet YoungVeteran$ i francuski producent Benjay.

Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży rapera, ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa “Spłata” na bicie Julasa, jak również osiedlowych bangerów jak “Mój Kościół” na bicie APmg.

Leave a Reply