“Nie dobiję się do Ciebie” Darii Zawiałow. Posłuchaj remiksu Hatti Vatti

Z końcem września Daria Zawiałow pokazała światu swój nowy singiel. Teraz utwór na warsztat wziął Hatti Vatti i stworzył remix do „Nie dobiję się do Ciebie”.

Piotr Kaliński, trójmiejski producent tworzący pod pseudonimem Hatti Vatti, przygotował właśnie swoją autorską, elektroniczną, wersję „Nie dobiję się do Ciebie”. Utworu od dziś można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Piosenka w oryginalnej wersji wraz z teledyskiem ukazała się pod koniec września jako zapowiedź albumu „Helsinki”, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019. „Nie dobiję się do Ciebie” w wersji live będzie można usłyszeć podczas wiosennej trasy koncertowej.

 

 

Daria Zawiałow o nowej płycie i koncertach:

„Helsinki” – to tytuł mojego nowego albumu, który ujrzy światło dzienne na wiosnę 2019! Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewajcie się jednak powtórki z „A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy! Będzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno będzie po naszemu! Płyta ukaże się wczesną wiosną 2019 roku. W ślad za nią wyruszę w trasę koncertową, jestem przekonana, że efekt tych naszych poszukiwań bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać na trasie i przyjąć od nas całą masę muzycznej energii!

 

 

Leave a Reply