Przedświąteczny singiel Michała Szpaka i trasa koncertowa

Utwór „Let Me Dream” to muzyczna propozycja Michała Szpaka na przedświąteczne dni. Piosenka pochodzi z wydanej 7 września płyty “Dreamer”. Utwór znalazł się też na winylowej wersji krążka.

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo był utwór „Don’t Poison Your Heart”, który swoją premierę miał pod koniec listopada zeszłego roku. W krótkim czasie utwór stał się hitem, m.in. przez prawie dwa miesiące goszcząc często na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Zet, czy też zdobywając tytuł Przeboju Roku 2017 na portalu Interia.

Drugi singiel promujący album  to „King Of The Season” – tekst piosenki opowiada o próżnych, chciwych ludziach, którzy kiedy mija ich „pięć minut” okazuje się że są samotni i przegrani. Następny singiel to tytułowy utwór albumu „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.

Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał statut Platynowej Płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  albumu „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło  udział łącznie 19 muzyków.

 

Michał Szpak jest w trakcie trasy koncertowej „Dreamer Tour”, która już na samym początku „zaliczyła” cztery soldouty z rzędu –  Bydgoszcz, Toruń, Szczecin oraz Wrocław zostały wyprzedane! Uczestnicy koncertów zwracają uwagę na znakomite nowe utwory z płyty, wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności oraz niezwykłą oprawę wizualną koncertów.

Równolegle z sukcesami nowej płyty Michała, jego poprzedni album „Byle Być Sobą” również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną.

Ruszyła sprzedaż na drugi koncert w Szczecinie. Odbędzie się on w Filharmonii w Szczecinie, 01.04.2019.

Czy cała trasa okaże się jednym, wielkim SOLD OUT’EM? Zobaczymy już wkrótce.

Muzyka: Sławomir Sokołowski Słowa: Aldona Dąbrowska

3 odpowiedzi na “Przedświąteczny singiel Michała Szpaka i trasa koncertowa”

Leave a Reply