Baasch kończy rok nowym teledyskiem

Baasch pracuje już nad nowym materiałem, jednak na koniec roku postanowił zaskoczyć swoich fanów, wypuszczając ostatni oficjalny teledysk z albumu „Grizzly Bear With A Million Eyes”. Obrazu doczekał się tytułowy utwór „Grizzly”.

Teledysk jest kontynuacją lyric video do „Fall”, które ukazało się w dniu premiery płyty „Grizzly Bear With A Million Eyes”.
„Grizzly” zamyka tym samym rozdział związany z promocją drugiego studyjnego albumu artysty.

Klip wyreżyserował Bartek Michalec projektant marki ZUO CORP, który jest też autorem okładki wydawnictwa.

„Grizzly Bear With A Million Eyes” to drugi album Baascha – warszawskiego producenta, wokalisty i autora tekstów, który uznawany jest za jedną z najciekawszych postaci polskiej sceny elektronicznej. Jego muzyka oscyluje wokół ambitnej elektroniki, alternatywnego popu i muzyki filmowej. Porównywany jest do artystów, takich jak: Trust, The Knife, Depeche Mode. Jego debiutancki album pt. „Corridors” zebrał bardzo dobre recenzje i został doceniony przez media jako jeden z najlepszych polskich albumów roku.

Na nowym wydawnictwie obok niskiego, hipnotyzującego wokalu Baascha słychać syntezatory, beat-maszyny, a także żywe instrumenty. W nagraniach wzięli udział Robert Alabrudziński (perkusja), Miron Grzegorkiewicz (gitara elektryczna), znany między innymi z projektów JAAA! i Moon, a także Tomasz Mreńca (skrzypce). Gościnnie pojawili się Wojtek Urbański (Rysy) i Mary Komasa.

Wystąpili: Maria Konieczna, Baasch

W nagraniu utworu „Grizzly” udział wzięli:
Tomasz Mreńca (skrzypce)

Miron Grzegorkiewicz (gitara elektryczna)

Robert Alabrudziński (perkusja)

Muzyka i słowa: Baasch

Nagranie/miks: Staszek Koźlik, EREM STUDIO

Mastering: Smoku & Aktivator, Studio As One

Leave a Reply