Varius Manx prezentuje klip do kolejnej piosenki z płyty “ENT”

Varius Manx i Kasia Stankiewicz prezentują kolejny singiel z płyty “ENT”. Do piosenki “Księżyc się zmęczył” powstał także klip, oparty na wizualizacjach i … pionowych nagraniach telefonicznych.

Historia zespołu Varius Manx piszę się dalej… Po 21 latach od rozstania zespołu z Kasią Stankiewicz i po 7 latach od ostatniego albumu zespół powraca w świetnej kondycji i zabiera słuchaczy prosto do serca lasu.

fot. materiały promocyjne

Hipnotyzujące melodie zostały ubrane w poetyckie teksty Kasi Stankiewicz, która o tej płycie mów tak: „Z tego nieoczekiwanego spotkania wyszła zaskakująco piękna płyta. Sama uwielbiam do niej wracać, gdyż jest pełna dobrych energii, a słuchając jej, czuję się jakbym leżała na ciepłym piasku, ze słońcem na skórze i w głowie”.

W większości kompozycji muzykom towarzyszy kwartet smyczkowy, a nad produkcją muzyczną płyty czuwało dwóch realizatorów dźwięku: Leszek Kamiński i Paweł Marciniak. Dodatkową wartością jest wizualna oprawa albumu – zaproszeni artyści, malarze i graficy zainspirowani utworami stworzyli baśniowy niepowtarzalny świat.

„Czuję, że oddałam tej płycie najpiękniejszą część siebie w tym momencie. Polecam” – Katarzyna Stankiewicz.

Nasza recenzja płyty “ENT”:

Varius Manx – “Ent”

 

Leave a Reply