Świąteczna playlista Olgi Polikowskiej!

Olga Polikowska przygotowała świąteczną playlistę, czyli zestaw ulubionych piosenek, których nie może zabraknąć podczas zbliżających się świąt. Jednocześnie opowiedziała o kilku najważniejszych dla niej utworach.

fot. Marzena Rybak

Chris Rea, Michael Bublé, James Brown, Jamie Cullum czy Macy Gray to tylko niektórzy artyści, których usłyszycie na playliście, którą Olga Polikowska przygotowała z okazji świąt specjalnie dla Was!

Jej muzyczne rekomendacje na pewno wprowadzą Was w świąteczny nastrój! Wokalistka opowiedziała nam o kilku utworach, które towarzyszą jej w tych wyjątkowych dniach:

Chris Rea – “Driving home for Christmas”

“Nie mogłoby zabraknąć tego utworu na mojej świątecznej playliście! Pewnie nikt by się nie domyślił, ale jest ze mną zawsze w czasie drogi do domu i dobrze mi z tym :D”

Michael Bublé – “Christmas (Baby Please Come Home)”

“Cała ta płyta jest doskonała i absolutnie magiczna. Każdego roku towarzyszy mi przy ubieraniu choinki. To taki mój rytuał. Kocham te aranżacje i oczywiście głos pana Bublé!”

James Brown – “Soulful Christmas”

“Żeby nie popaść w melancholię zawsze dobrze pobujać się w funky klimacie. Jest radośnie i energetycznie.  Od razu szybciej się wszystko ogarnia w domu :)”

Macy Gray – “Winter Wonderland”

“Wszyscy znają „Winter Wonderland”, ale być może nie wszyscy znają akurat to wykonanie. Rozpływam się i od razu myślę o śniegu :D”

Jamie Cullum – “Next Year Baby”

Wybór tego utworu jest tak oczywisty jak moja słabość do Jamiego. Jazz i latino. Kto nie zna, musi posłuchać.

Sprawdźcie playlistę na Spotify i posłuchajcie, jak brzmią święta u Olgi Polikowskiej:

Olga Polikowska zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w lipcu 2018 roku. Jej pierwszy singiel „Ulatuje”, który został wyprodukowany we współpracy z Łukaszem Maronem (Flemings, Natalia Moskal) i Szattem (zespół Kroki), od razu zyskał przychylność i pozytywne opinie dziennikarzy oraz zachwycił wielu miłośników elektro brzmienia. Po jego premierze Olgę Polikowską porównywano z Jessie Ware, a jej muzykę do twórczości Satin Jackets czy Moon Boots.

Jej drugi singiel pt. „Musisz” jest poniekąd kontynuacją rozpoczętej myśli w „Ulatuje”, ale tym razem Olga Polikowska zaprezentowała electro pop w nieco mocniejszej, ale równie melodyjnej odsłonie. Przy pracy nad utworem uzdolnionej wokalistce towarzyszyli świetni muzycy i producenci. Łukasz Maron, Szatt, Rafał Smoleń to między innymi oni są odpowiedzialni za ostateczne brzmienie „Musisz”.

Singli możecie posłuchać na kanale OlgaPolikowskaVEVO, gdzie znajdziecie oficjalne nagrania oraz wersje live, a także utwór „Obiecaj” dostępny jedynie w wersji na żywo, zarejestrowanej podczas jednej z live sesji artystki.

https://www.youtube.com/channel/UCz-JSF0d-9-0U8OwrH84SzA/featured]

Bądź na bieżąco – obserwuj facebook i instagram artystki:
https://www.facebook.com/polikowskaolga
https://www.instagram.com/olgapolikowska/

Leave a Reply