Blunt Razor z najnowszym singlem w ramach My Name Is New

Świeży, nietuzinkowy, pełen emocji – tak właśnie można opisać najnowszy singiel zwycięzców zeszłorocznej edycji Festiwalu Młodych Talentów, podczas którego zespół zawładnął publiką i oczarował jurorów!.Utwór „Ready For It Now“ Blunt Razor znajdziecie na playliście My Name Is New w serwisach streamingowych.

fot. materiały promocyjne (Facebook zespołu)

Blunt Razor o piosence:

Singiel opowiada głownie o wychodzeniu z własnej strefy komfortu. Mówi o tym, że warto mieć odwagę, gdy chce się sięgać po marzenia i nowe światy.

O tym, jak ważne jest zdobywanie nowych doświadczeń i nie przejmowanie się porażkami. Utwór opowiada również o tym, jak ważne jest pogodzenie się z ograniczeniem przez czas, który jest najcenniejszy na świecie. O tym, że „gdy kończy się dzień“, prędzej czy później nikt o nas nie będzie pamiętał.

Blunt Razor to czteroosobowa formacja młodych muzyków, którzy dojrzale pociągają za struny. Chłopaki znają się już od czasów gimnazjum, wspólnie zdawali maturę, a obecnie wszyscy razem studiują w Krakowie. Mówią o sobie skromnie, a każdy z nich ma odmienne zainteresowania i troski. Łączy ich za to niewiarygodna wrażliwość, którą słychać już od pierwszych nut ich najnowszego utworu.

W zeszłym roku, artyści zostali laureatami nagrody głównej na Festiwalu Młodych Talentów. Inicjatywa mająca za sobą już 14 edycji, co roku wyłania najlepszego artystę, który dostaje możliwość nagrania swojej piosenki w profesjonalnych warunkach. Blunt Razor od początku przyciągali do siebie uwagę jury (Katarzyny Nosowskiej, Piotra Metza, Pawła Krawczyka i Krzysztofa Dominika), dlatego też nikogo nie zaskoczył moment, w którym to młodzi artyści otrzymali złoty uścisk prezesa oraz „voucher“ na singiel z prawdziwego zdarzenia.

Utwór „Ready For It Now“ stał się również ważną częścią projektu Kayaxu, My Name Is New – inicjatywy skierowanej do młodych debiutantów. Jako muzycy rozwijający się w niesamowitym tempie, otrzymali miano kolejnego ambasadora projektu, zaraz po artystce Kayaxu, Mery Spolsky. Ich piosenka figuruje jako pierwsza pozycja na playliście stworzonej przez My Name Is New, a jej rozgłos zwiększa się z każdym dniem!

Leave a Reply