Dorota Osińska prezentuje świąteczną piosenkę z najnowszej płyty

“Banalna piosenka o miłości w święta” Doroty Osińskiej pochodzi z jej najnowszej płyty, która ukazała się we wrześniu tego roku. Objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

“Kiedy zaczęłam rozmawiać z Pawłem Steczkiem o wspólnej płycie, od razu chcieliśmy napisać piosenkę w świątecznym klimacie. Paweł skomponował piękna melodię, w której od pierwszych dźwięków słychać śnieg, choinkę i bożonarodzeniowy czar.

fot. materiały promocyjne

Ubrałam ją w słowa jak umiałam, nie wyszło o świętach tylko o miłości, która wspaniałe, gdy się zdarza właśnie wtedy 🙂 Banalny, wyeksploatowany temat, ale z pewnością, gdy ją usłyszycie, zapachnie cichą nocą” – mówi Dorota Osińska o utworze „Banalna piosenka o miłości w święta”.

 

Piosenka pochodzi z najnowszej płyty pt. „Dorota Osińska”, która ukazała się 14 września 2018 roku. Czwarty album w karierze artystki to 12 autorskich utworów, które zachwycają piękną warstwą liryczną oraz energetycznymi, melodyjnymi kompozycjami. Dorota Osińska napisała słowa do wszystkich piosenek, a muzykę skomponował Paweł Steczek, kompozytor, instrumentalista, autor muzyki do inscenizacji teatralnych i filmowych. Na pewno jest to płyta inna niż poprzednie – więcej w niej melodyjnego pop-rocka, zróżnicowane utwory doskonale skomponowane i zaaranżowane przez Pawła Steczka w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki, za które pokochali ją słuchacze.

 

Leave a Reply