“Reflection” nowym singlem zespołu Blue Cafe

Blue Cafe prezentuje nowy singiel promujący ich nową płytę “Double Soul”. Do piosenki “Reflection” powstał też teledysk.

W ciągu 20 lat zespół Blue Cafe zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.

fot. materiały promocyjne

 

Album “Double Soul” to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to “muzyka z duszą”.

Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. “Double Soul” to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w muzyczną podróż.

Blue Cafe o teledysku o “Reflection”:

“Nadszedł długo wyczekiwany moment! Dzisiaj PREMIERA TELEDYSKU do naszego singla REFLECTION! 🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️ To piękna chwila zwłaszcza, że w tym teledysku występujecie również WY! Dziękujemy za nadesłanie wszystkich fotografii z najpiękniejszych chwil Waszego życia! Ten teledysk dedykujemy naszym przyjaciołom, rodzinom oraz wszystkim Fanom! ♥️ Oglądajcie i Udostępniajcie!”.

Muzyka: Paweł Rurak – Sokal

Słowa: Nick Sinckler, Dominika Gawęda

Leave a Reply